top of page

Czym nóż Doddl różni się od „standardowego” noża dla dzieci?Noże dla małych dzieci.


Kochamy nasz nóż, naprawdę. Podobnie jak z resztą sztućców Doddl, twórcy spędzili miesiące wraz z ekspertami doskonaląc projekt, aby był naprawdę łatwy w użyciu dla dzieci. I jak zauważa większość osób, nie wygląda on jak „standardowy” nóż (z pewnością), ale to dlatego, że tak właśnie jest. Wyrzucono wzory sztućców z długą rękojeścią, ponieważ całkiem szczerze mówiąc, nie nadawały się do niczego. Tak tak! To jest powód, dla którego dziecko rezygnuje z używania sztućców, denerwuje się i frustruje podczas posiłków (co zazwyczaj kończy się jedzeniem porozrzucanym po całym pokoju…).Niedobre długie uchwyty. Oj niedobre, niedobre...


Ale dlaczego? Odpowiedź jest banalnie prosta. Sztućce z długim uchwytem to po prostu mniejsza wersja sztućców, która jest ukształtowana i zaprojektowana dla dorosłych. Zaprojektowana tak, aby mogły polegać na sile i koordynacji, której małe dzieci jeszcze nie opanowały. Noże Doddl są tępe, co pomaga nam chronić nasze maluchy przed zranieniem, niemniej jednak sprawiają, że siekanie, jest bajecznie łatwe. Co więcej noże Doddl (na szczęście) nie mają długich uchwytów ... małe dzieci mogą zamiast tego użyć siły w dłoniach, aby przepchnąć się przez jedzenie. Ostrze Doddl jest bardzo sprytnie zaprojektowane i ząbkowane - w taki sposób, że twój maluch może z powodzeniem siekać do końca świata i o jeden dzień dłużej, bez żadnego ryzyka. I (jakby jeszcze tego było mało), dzieci intuicyjnie przytrzymują nóż Doddl, tak jak będą to robić kiedyś z nożem dla dorosłych. Dzięki czemu mogą go używać już teraz mając zaledwie dwa lata. Nóż Doddl także ułatwi im przejście na noże tradycyjne, gdy będą już na to gotowe.Co tak naprawdę oznacza niezależne siekanie?


Oznacza to tyle, że ty i twój maluch możecie wspólnie wejść do kuchni i użyć pyszne przepisy kulinarne z naszego Instagrama doddl.polska . Oznacza to również, że maluszki mogą siekać jedzonko podczas posiłków, dzięki czemu ty możesz usiąść i zjeść gorący obiad. Widzisz różnicę? Czy jest to coś co było do tej chwili marzeniem? To, zamiast patrzeć, jak potrawa na Twoim talerzu robi się zimna, gdy musisz wszystko dla nich siekać! Jeśli chcesz zacząć powoli, poproś maluszka o pokrojenie na ciastoliny lub banana. Nie zapominaj, że maluch chłonie wszystko, co dzieje się wokół niego, a zwłaszcza to, co robisz, w tym i siekanie. Możesz się więc zaskoczyć, jak szybko twoja pociecha się do tego zabierze!


Sprawdź, jak nasi młodzi testerzy radzą sobie z nożem Dodll w zakładce ‘Wy i Doddl’


Wyślij nam swoje zdjęcia i filmy na info@doddl.pl a my opublikujemy je aby pokazać jak dzielna jest Twoja pociecha!

115 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


doddl indigo (2).png
bottom of page